خانه

China Clothing Accessories Online Market

نمایه شرکت

لوازم جانبی پوشاک چین بازار آنلاین با تولید ، فروش و خدمات فنی خدمات پس از فروش به طور کلی ، درگیر در محصولات حرفه ای است. در اینجا مجموعه ای از تولید کنندگان مارک های بزرگ در زمینه تجارت چین است. ما فقط محصولات با کیفیت بالا را ارائه می دهیم. تولید کنندگان دارای تکنسین های حرفه ای با کیفیت بالا و تجهیزات پیشرفته تولید مدرن هستند. همه محصولات با استانداردهای کیفیت بین المللی مطابقت دارند و در انواع مختلف بازارهای مختلف در سراسر دنیا مورد استقبال قرار می گیرند. کنترل کیفیت عالی در تمام مراحل تولید ما را قادر می سازد رضایت مشتری را تضمین کنیم.
در نتیجه محصولات با کیفیت بالا و خدمات مشتری برجسته ، آنها یک شبکه فروش جهانی به دست آوردند که به آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اقیانوسیه و اروپای غربی رسیدند.
این بستر اعم از ریشه در فعالیتهای جدید محصولات چینی ، سازگارتر و رونق بیشتری خواهد داشت.
در صورت نیاز ، لطفاً بر روی دکمه "تماس با ما" روی صفحه محصول یا تولید کنندگان محصولات تماس مستقیم کلیک کنید. فروشندگان تهیه کننده به ایمیل شما پاسخ می دهند.


شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما
  • NEWS

کارخانه تاریخچه استخدام مردم پرشور، پر انرژی، سخت کوش و فکری کنجکاو که علاقه به کسب و کار و تاریخ است. کارکنان ما شامل کسب و کار مردم، معماران و طراحان و بایگانی که تجربه در سازمان های دیگر ارتباطات بازاریابی، شرکت ها، شرکت های رسانه ای، موسسات فرهنگی و فناوری و شرکت های مشاوره دارند.

در سال 1998، تکنولوژی جدید به طور رسمی در 18 دسامبر تاسیس شد. در روزهای اولیه آن، مساحت طبقه کمتر از 40 جریب است و کارکنان کمتر از 100. محصول عمده آن 5 گالن ماشین آلات و برای پر کردن آب دستگاه برای بطری کوچک است. با این حال، کارکنان فنی طولانی زحمتکش ما می ترسند از هیچ سختی و کار در روز خط مقدم تولید و شب، همه از این به ما تکنولوژی جدید عصر جدید کمک می کند.

در سال 2004، استقرار برای دمیدن بخش و پر کردن بخش از مهم ترین وظایف برای این سال است. اولین خط پر کردن CSD رسما در ماه جولای وارد بازار شد و سپس آن را با موفقیت به بهره برداری در گوانگدونگ Swire کوکا کولا رفت. علاوه بر این، ما نیز یکی دیگر از خط CSD با Hangzhou کوکو کولا را امضا کردند. این همکاری با کوکو کولا یک دوره جدید برای تکنولوژی جدید باز

China Clothing Accessories Online Market
China Clothing Accessories Online Market
China Clothing Accessories Online Market
China Clothing Accessories Online Market
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 1000000-20000000

سال تاسیس : 2003

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین China Clothing Accessories Online Market گواهینامه ها چین China Clothing Accessories Online Market گواهینامه ها چین China Clothing Accessories Online Market گواهینامه ها چین China Clothing Accessories Online Market گواهینامه ها